| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati jucat Granny, intrebarea asta e pentru voi! Si eu mi l-am instalat pe telefon si mereu cand joc, o inchid pe granny in sauna si e totul ok. Chestia e ca a doua oara nu mai merge (o ademenesc, trag zavorul, dau drumul la gaz), dar efectiv iese de acolo singura - pentru ca am stat si am urmarit sa vad. Mi l-am instalat de mai multe ori, dar de fiecare data e la fel. E un glich? Sau trebuie sa astept o perioada de timp dupa acele doua minute? Sau e o chestie noua a jocului, ca sa fie mai greu?

4 răspunsuri:
| AgentTorque a răspuns:

Dc mai joci granny in 2019? e mort jocul

| anonim_4396 explică (pentru AgentTorque):

Tu joci jocurile care sunt la moda sau care iti plac?

| AgentTorque a răspuns (pentru anonim_4396):

Da

| Anonima0905 a răspuns:

Păi este o nouă chestie in joc, sa fie mai greu. O poti baga in saună o singură dată, apoi nu mai merge.