| Liiiax99 a întrebat:

Daca conectez tableta la calculator prin USB, normal, pot sa intru pe Google Play si sa imi iau jocuri? Imi poate detecta site-ul tableta ca sa dau la Instalare jocuri?

Funda!

Răspuns Câştigător
| AlexUnder96 a răspuns:

Da. Trebuie sa intrii pe contul tau Google de la PC, iar cand iti alegi jocul iti va arata daca este compatibil cu tableta. Cand dai instal nu iti va download jocul in PC. Va intra automat pe tableta la acel joc pe Google Play. Ceea ce inseamna ca ai nevoie de conexiune la internet.