| Panddie a întrebat:

Dacă eu mi-am făcut cont pe metin2ro. in regatul rosu pot sa imi fac alt cont in regatul albastru? Sper ca aţi înţeles ceva, nu ştiu cum sa explic.

Multumesc, fundă.

Răspuns Câştigător
| RockforRO a răspuns:

Alt cont diferit de pe site cu alt email da...
Dar cu acelasi cont nu poti...
Regatul se alege o singura data cu exceptie daca nu alegi alt server, pe ala putand sa alegi din nou...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi sa faci un cont nou, da. Dar daca te referi pe acelasi cont, cu un alt caracter, nu merge, decat daca te pui pe alt server. Acolo poti sa alegi din noupe ce regat vrei. happy

| MasterChyef a răspuns:

Poate sa-ti faci alt cont, dar cu acelasi cont nu merge, dar daca intri pe alt server da merge.

| Chrs0996 a răspuns:

Pe contul pe care ai facut pe regatul rosu nu merge decat daca te muti pe alt server