| anonim_4396 a întrebat:

daca imi pun pe tel jocuri care sunt pentru telefoane cu tastatura( nu sunt pentru touchscreen) (ps: am tel cu touch fara android) atunci imi merg pe touchscreen?

2 răspunsuri:
| Wesson a răspuns:

Nu, iti trebuie neaparat jocuri pentru telefon cu touch screen, am incercat eu in trecut si nu au mers, deoarece iti scrie ceva de genul apasa tasta 5 pentru a continua, etc,, nu o sa iti mearga daca sunt pentru telefoanele cu tastatura.

| KiraXander a răspuns (pentru Wesson):

Dar poate ca imi merg pentru ca am un buton care transforma butoanele alea touch din jocin numere