| Darthmau5 a întrebat:

De ce program am nevoie pentru a face diverse filme sa fie citite de un dvd player (si cu subtitrare sau nu neaparat)? Arse normal pe un dvd/cd multe filme nu merg pe un dvdplayer. Ar fi frumos daca mi-ati spune de un program cu care as putea creea si un fel de interfata pentru video-ul respectiv sau ceva asemanator

1 răspuns:
| cioata a răspuns:

Format factory este un program bun pentru asa ceva le poti transforma in mpg este cel mai bun codec merge pe ori ce dvd il poti downloada de aici http://www.softpedia.com/progDownload/FormatFactory-Download-98788.html