| BloodAngel a întrebat:

Buna:*De ceva timp caut jocuri gen Metin2 sau private Metin2...Nu gasesc delocsadVoi stiti cateva private gen Metin2GX sau Hammer? Va rog ajutati-ma! Cele mai multe si cele mai tari primesc o fundita mare si dragutalove struck

6 răspunsuri:
| bossu201 a răspuns:

Iti dau eu niste metine jucate de mine si inca mai joc pe unele
1.metin2 europe
2.metin2 mage
3.metin2 energy
4.metin2 antic
5.metin2 ro speed
6.metin2 gx
7.metin united
8.metin2 hot style
9.metin2 gth
10.metin2 ro
FUNDA?

| GameFan a răspuns:

4 Story EG
Lague Of Legends
World Of Warcraft

| darkus16 a răspuns:

Pai un gen de mentin ar fi "sho online" este foarte asemanator.

| darkus16 a răspuns:

Pai un joc asemanator metin 2 este "sho online"

| Anonimus2435 a răspuns:

Light Metin2! e super fain. am jucat si e gen hammer. adica lv 80 instant iteme tari direct. etc vei vedea in joc
Site: http://lightmetin2.ro/
Fundita? :D

| Anonimus2435 a răspuns:

Sau mai poti incerca (e mai tare decat metin2)
Vindictus online:este super fain :X
uite aici pentru europa: http://vindictus.nexoneu.com/