| pewdsfan123 a întrebat:

De Craciun am primit un mini iPad negru de 32 GB. De vreo luna canm ma joc ceva (de ec. "My talking tom") iese din joc! Mai nou, cand o bag la incarcat, un moment se incarca, iar daca o misc putin nu se mai incarca! Este de le incarcator sau este altceva? Daca da, ce este? Va rog, ajutati-ma!

5 răspunsuri:

Daca iti iese din jocuri brusc inseamna ca trebuie sa ii faci un restore (revii la setarile din fabrica) si se rezolva 100%. Daca ai vreo nelamurire te ajut cu cea mai mare placere.

| pewdsfan123 explică (pentru iOSi):

Pai asta nu inseamna ca pierd tot ce am facut pe tableta pana acum?

Mai intai faci un backup tot in iTunes si atunci nu pierzi nimic.

| dany2001 a răspuns:

Am avut si eu problema asta...de la incarcator nu e, la mine s-a "reparat" de la sine, la tine nu stiu...winking

| pewdsfan123 explică (pentru dany2001):

Este de la incarcator, am aflat. Ceva de la fire.