| anonim_4396 a întrebat:

Buna,de la un timp cand se blocheaza pc se face si ecranul negru pentru vreo 3 sec,si tot asa face cand se blocheaza pc,cateodata apar si dungii dinalea colorate (pixelate) pe ecran,placa video acum achizitionato si e noua, oare ce are pc si va rog sa ma ajutati sa il fac ca nu mai mearga asa sad. FUNDA!

1 răspuns:
| AlexSth a răspuns:

Pai... sunt 2 modalitati. Una dintre ele ar fi : sterge draiverele de al palca video si instaleaza`le din nousmug! sau Ai cumparat placa video deja bulitastraight face. Dar incearca. [FUNDAsmug!?]