| Ntipinea_Tzenh_1969 a întrebat:

Buna, de mult timp jocul crazy wheel of fortune a incetat sa mai functioneze.Nu stiu cum sa fac.Ma puteti ajuta? Multumesc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vorbiti de Crazy Wheel de la Playspace, varianta de browser nu mai functioneaza deoarece foloseste Flash Player la care Adobe a renuntat cu ceva timp in urma si implicit a fost eliminat de diferite browsere.
Varianta de smartphone-uri android a fost eliminata si nu mai este suportata asa ca indiferent daca jucati in browser sau pe mobil nu mai aveti ce sa ii faceti.
Compania nu mai da nici un semn de viata pe paginile de social media iar o mare parte din jocurile lor au probleme de conexiune ceea ce probabil semnifica ca sunt in prag de dizolvare.
Sigura alternativa este sa gasiti alte jocuri de genu, si sunt destule.