| adriana543768654567895334 a întrebat:

De un an si ceva caut jocul Tomb Raider Legend si Tomb Raider Underworld pentru mobil. Pana acum am incercat fiecare site in parte si nu am gasit nimic. Le vruiam pe amandoua full. Da nu le gasesc niciunde.
Daca stiti imi da-ti si mie un site de unde le pot downloada. Va rog foarte frumos imi plac tare mult jocurile astea doua si le vreau.
P. S : sa fie pentru mobil. si sa mearga. daca va ajuta cu ceva telefonul meu e sony.ericsson V604i.
Multumesc Anticipat.

1 răspuns:
| stas_2964 a răspuns:

Logihn: radukobra
parol: anaconda
sterge mesajul sa nu vada nimeni