| DenisDarius00 a întrebat:

De unde pot descarca trade hack pentru metin2tim? Funda+vot!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Daniel_Stoica_1992 a răspuns:

Raspunsul http://www.filehost.ro/28869123/M2Fish_3_0_8_rar/

Fish bot nou by @banjo, merge super momentan este nedetectabil de gameguard.tau aici...

| aNNdr3y a răspuns:

Http://www.speedyshare.com/h6nnt/MultiHack-Banjo.rar

Ultimul multihack de pe piata cum vam obisnuit doar de la banjo.

merge super pe private. posibil sa nu va porneasca pe ro din cand in cand din cauza hackshieldului dar insistati si din a2a a3a incercare porneste. oricum se intampla rar sa nu o faca din prima.
Bft la hakuit.

| DenisDarius00 explică:

Dupa ce dau on is scrie:METIN2 lauft nicht, das Programm wird jetzt beendet Der Fenstername muss METIN2 sein.
Am incercat si nu merge ce pot face? Daca va merge iti voi da funda iti promit!

| DenisDarius00 explică (pentru DenisDarius00):

Daca nu crezi ca iti dau funda uite iti dau acum!

| Molnar_Francisc_Romeo_1984 a răspuns:

Cum descarc metin2tim?