| anonim_4396 a întrebat:

Dece imi detecteaza antivirusul laucherul(startreul) la metin ca fiind virus? si dupa mil sterge. Am un prieten la care are acelasi metin dar nu il detecteaza ca virus. Cum as putea face sa nu mil mai stearga? Pot sa fac eu un starter cu care sa deschid metinul? (PS: Metin2Regal)

1 răspuns:
| FemeiaPisică a răspuns:

Bună! Unele antivirusuri depistează metinul ca un virus, deşi nu este, iar altele nu.
Dezactivează antivirusul când te joci şi nu o să îl şteargă iar.
Îţi recomand să descarci antivirusul ''Avast'' care are opţiunea ''Silenţios/mod joc'''.