| sorin579 a întrebat:

Buna,deci am cumparat un cablu de date pentru Nokia,l-am conectat la PC apoi mi-a dat sa instalez ceva, l-am instalat, iar acum cand conectez la Pc nu mai apare nimic nici pe telefon nici pe Pc ce sa fac ca sa imi mearga? Funda!

3 răspunsuri:
| BrokenInside a răspuns:

Eu am un Sony Ericsson K750i, si e aceeasi poveste ca la tine, mi-a cerut sa instalez niste software-uri si le-am instalat, apoi am dat restart la pc, si am intrat in F:\ si pe telefon nu imi aparea nimic dar acolo, in F:\ erau mai multe fisiere in care erau poze si muzica etc, Ideea e ca daca nu ai nici un fisier fa unul pe telefon(cand nu folosesti cablul de date) si apoi conecteaza-l la calculator sa vezi daca apare.In caz ca tot nu apare, daca ai antivirus ca AVG sau Avira, accesul autorun-urilor e blocat de antivirus si trebuie sa intri in optiuni pentru a il debloca(poate ca asa e si la alti antivirusi).

| sorin579 explică (pentru BrokenInside):

Bun...am o alta problema nu apare nimic atunci cand conectez nu apare F: doar A: si E: ce sa fac eu acum?

| BrokenInside a răspuns (pentru sorin579):

thinking nu stiu, incearca partita care nu aparea inainte(daca e), sau daca nu ai incercat ce am spus cu antivirusul incearca acum... daca nu alceva nu stiu.