| Georgiiiiiiii a întrebat:

Buna` happy
Deci...joc city ville pe facebook`. si nu merge straight face. se incarca pana la 81% maxiim`...folosesc google chrome am incercat sh cu mozilla dar la fel face straight face

1 răspuns:
| Alrawan a răspuns:

Incearca cu "internet safari" sau "internet explorer" sau cu "opera"
poate o sa-ti mearga...winking sau poate iti merge netu mai greu si de aiathinking [ca si la mine face cateodata asa, se incarca pana la 70%-80% si dupa nu mai merge -.-" ]