| Viz77 a întrebat:

Bună dimineața. Am o întrebare, deci im Google play scrie la unele aplicatii la detalii ceva legat de achizitie (de exemplu Achizitie 13.4 RON ). Asta e pretul aplicatiei? Si aplicația trebuie cumpărată?
Dau funda...

2 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Unele aplicatii sunt gratis si poate descarca oricine iar altele trebuie cumparate.
Si Da ala este pretul aplicatiei (Achizitie=Achizitiona un produs rar) cumperi o aplicatie mai buna fata de cele gratis.

| Viz77 explică (pentru DragomirMihail2020):

Am vazut ca la unele in loc sa scrie Install scrie Buy si de aia ma intrebam daca pretul de la detalii" Produse în aplicație 16, 37 RON – 328, 12 RON per articol" e pretul?
Poti vedea aici https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aa.generaladaptiveapps