| Girly97 a întrebat:

Buna dimineata! Ma intereseaza cum a "ghicit" Netflix noul card al mamei mele dupa ce l-a blocat pe cel vechi si a cerut reemiterea unui card nou. Am gasit in contul Netflix cardul nou al mamei cu date diferite deja adaugat desi nu am facut nimic.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

De la banca. La abonamentele cu taxare automata, banca poate trimite informațiile noului card automat, ca tu sa nu ramai fara abonament in caz ca uiti sa schimbi datele singur.