| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata Tpu.Am o problema am un laptop cu windows 10 pe 64 bit dar nu sunt multumit deloc cu functioneaza, vreau sa revin la windows 8.1 pe care l-am avut inainte sa instalez windows 10.Mentioez ca am descarcat windows 8.1 pe un dvd si am si cheia de activare dar atunci cand dau clik pe el incepe sa se instaleze si scrie"Instalarea nu a determinat optiunile de instalare acceptate.Nu ma lasa sa intru sa vad optiunea setup se descarca automat. Ma poate ajuta cineva? Dau funda

1 răspuns:
| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a răspuns:

Eu iti recomand sa iti iei windows 7, e cel mai stabil, dupa parerea mea!