| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata TPU.Mi-am cumparat EurotruckSimulator dar nu ma descurc sa activez modul multiplayer am intrat pe http://truckersmp.com m-am logat cu contul de steam am descarcat aplicatatia pentru mp dar atunci cand vreau sa instalez pentru ets cred ca nu imi gaseste folderul unde e descarcat jocul s-au ceva de genul asta desi jocul e descarcat pe laptop si instalat de pe steam apare mesajul asta :You must select valid American Truck Simulator Path.Cred ca ma fac de tot rasul cu intrebarea asta dar eu nu inteleg la perfect limba engleza.De ce apare American Truck pe cand eu vreau sa instalez multiplayer ptru Eurotruck Simulator.Ma poate ajuta cineva? Mentionez ca folosesc Windows 10. Dau funda

Răspuns Câştigător
| George200200 a răspuns:

Salut! Ca sa activezi multiplayer trebuie sa ai in ets2 minim 2 ore jucate.Bafta

| xkapt5 a răspuns (pentru George200200):

Am jucat 9 ore si tot nu merge multiplayer

2 răspunsuri:
| George200200 a răspuns:

Salut! Ca sa activezi multiplayer trebuie sa ai in ets2 sau are minim 2 ore jucate.Bafta