| Gabrielceltare a întrebat:

Buna din nou happy. Am cautat cel putin 5 zile un Counter-Strike (Cs) si nu am gasit dar daca stiti puneti aici site lortongue mersi de intelegere

PS: nu le vreau pe Cs 1.6 Bestial si Gothic

6 răspunsuri:
| StaRPoP a răspuns:

Salut iti dau eu unul foarte bun uite siteul de descarcare:
http://fast.freakz.ro/cs/cs16_v35_prot48.exe
FUNDA PLS>

| Gabrielceltare explică (pentru StaRPoP):

Stai sa vad daca merge k? si iti daubig grin

| StaRPoP a răspuns:

Ma trebuie sa mearga si este un cs ff buyn pentru incepatori pentru ca esti un cs nu prea plin si nu duce la lag la alte chesti

| Gabrielceltare explică:

Mai astept cateva raspunsuri daca nu iti dau tie funda si vot tongue

| Gabrielceltare explică:

Nu imi merge

| Gabrielceltare explică:

Eu? Incepator? laughing Ma faci sa rad Joc cs de la 7 anilaughingacum am 12 anitongue