| Quest a întrebat:

Buna din nou, vin tot cu o intrebare legata de Flyff, deci eu sunt incepator si nu stiu prea multe, as vrea sa stiu cum pot si eu sa am amimaltz (pet) care sa stranga ceea ce cade pe jos.Ma puteti ajuta va rog?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Ok, animalutele din Flyff le poti cumpara in doua feluri:
1-De la "cash shop" cu bani adevarati (pentru ca sunt niste iteme premium). Pretul depinde de animalut.

2-Cumperi de la alt jucator cu bani din joc, dar va costa cel putin vreo 70-80 milioane de Penya. (eu am cumparat o pisicuta cu 100 milioane Penya).
Bafta!

2 răspunsuri:
| FanPoP a răspuns:

Eu sunt lvl 98.animalul til poti cumpara doar la lvl 15 sau 10.

| GeorgyPopeasca a răspuns:

Sau ai putea sa-ti cumperi un ou pe care sa-l cresti...Iar dupa ce creste se transforma intr-un animalut.