| QAlessia a întrebat:

Buna eu am counter strike 1.6. si nu ma mai lasa sa intru pe servere angry zice ca am luat destroy pe nu stiu ce. Ce are?crying

2 răspunsuri:
| Lavinia a răspuns:

Eu iti dau o solutie mai usoara, cand iei destroy sa stergi toate fisierele cu extensia.cfg din cstrike [adica config.cfg / listenserver.cfg / server.cfg / violence.cfg] apoi intrii in cs si dai la optiuni->keyboard->use deafult->OK.

e mai simplu si mai rapid decat sa instalezi cs din nou.

| CrazyLifex17 a răspuns:

Ai destroy sislaughing) prea mult aim strika=] sterge cs si inst din nousmug