| Paulystar a întrebat:

Eu am Minecraft 1.8 si am mai fost logata pe un server cu un alt nume decit acum. Acum vreau sa ma joc si sa ma inregisterz pe acelasi server cu alt nume, insa arata ca am prea multe conturi. La celelalte servere nu arata asa, imi da voie sa ma inregistrez. Dau funda la cel care raspunde cu o sugestie ce sa fac ca sa mearga sa ma joc cu numele meu de acum! Nu pot sa-mi schimb numele decit peste 30 zile.

2 răspunsuri:
| Pam_Dungeon_1915 a răspuns:

Incearca sa iti resetezi ruterul de internet. Inregistrarea pe un server Minecraft este PerIP register. Si ai ajuns la limita inregistrarilor pe server cu conturi diferite si acelasi ip. Repet...ori resetezi ruterul ori setezi in ruter ca ip dinamic si nu static.

| Paulystar explică (pentru Pam_Dungeon_1915):

Mersi! Am sa incerc, daca merge iti dau funda