| mmm1 a întrebat:

eu am un cont pe tanoth si cand vreau sa ma loghiez mai exact cand ii dau log in dupa ce am scris numele si parola se incarca vreo 3 sec si apoi revina inapoi si nu ma pot loga dar de pe alt calculator merge plz ajutati-ma

1 răspuns:
| bogdaaaan a răspuns:

Ai incercat pe mess sa intri sa-l activezi? Oricum si mie imi face la fel si l-am activat.Si vezi ca s-ar putea ca siteu care trebuie sa-l apesi este invizibil si este chiar sub,, intra in linkul de mai jos pentru ati activa contul,, sau asa ceva. Daca kmerge si gasest alte raspunsuri zi-mi si mie