| Georgiana_Georgi_1990_mQ96 a întrebat:

Exista vreo aplicatie in care sa imi pun pozele? Gen galerie, doar ca in caz de imi svhimb telefonul doar sa descarc acea aplicatie si sa imi gasesc toate pozele acolo

Răspuns Câştigător
| AleAlex18 a răspuns:

Nu știu aplicații de genul.
Dar poți să îți trimiți pozele pe messenger ( scrii numele tău pe messenger și îți apare) și acolo trimiti pozele și le vei avea mereu.

1 răspuns:
| DanielNegoi a răspuns:

Buna te sfatuiesc sa incerci google drive doar ai nevoie de un cont si chiar daca resetezi mobilul doar ai pus contul si ai pozele
FUNDA?