| elenush_6230 a întrebat:

Buna!:* Fetelor la voi merge jocul lady popular? la mine nu. Cand intru nu mi se incarca pagina oare de ce?

Răspuns Câştigător
| Alexa_9443 a răspuns:

La mine merge acum happy. am incercat de mai multe ori si a mers!

3 răspunsuri:
| Alexa_9443 a răspuns:

Nici la mine nu merge sad! nu prea stiu de ce dar daca aflu vre`o metoda de a rezolva sau ceva te anunt!

| biuuu a răspuns:

Pai pot fii multe cauze.dar cea mai buna cred eu ca este pentru ac este foarte multa lume pe el. dara asteapta sa se incarce pagina si dupa aceea o sa iti intre.mai greu dar va intra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici la mine nu merge dar nu stiu care e cauza.