| maximrobertalin a întrebat:

Buna fratilor ma puteti ajuta cu yahoo mesinger nu gasesc leac pentru el sa il repar pentru ca el nu imi permite sa il deschid imi apare erori am incercat sa instalez de mai multe ori dar nu a mers o fi din cauza ca am si skipe care e cauza ca imi mergea

8 răspunsuri:
| IBeliveICanFly3 a răspuns:

Din pacate nu te putem ajuta. Singura solutie ar fi sa nu mai scrii Yahoo Mesinger laughing. Se spune Yahoo Messenger. Dar cum auzi asa scrii, se pare.
Nu uita: invata sa scrii. Si pana atunci, nu mai pune intrebari pe TPU.
Zbyee! devil

| maximrobertalin explică (pentru IBeliveICanFly3):

Lasa ca nu e chiar asa oricum mai sunt si altii care ma poate ajuta si in plus pentru ca e craciunul te voi declara raspuns castigator

| IBeliveICanFly3 a răspuns (pentru maximrobertalin):

Ms! Dar inca ceva: se scrie "altii care ma pot ajuta" nu "altii care mapoate ajuta".winking

| IBeliveICanFly3 a răspuns (pentru IBeliveICanFly3):

Ma poate*

| HisoryFunnyNaruto a răspuns:

Skype nu e o problema si eu le am pe ambele. Apoi trebuie sa-mi zici ce eroare, ce scrie pe eawinking

| maximrobertalin explică (pentru HisoryFunnyNaruto):

Gata peietene am rezolvat merge acum scria the aplication falied to initialize properly. clik on ok to terminate the application

| HisoryFunnyNaruto a răspuns (pentru maximrobertalin):

Ciudat totusi eu m-am deranjat sa raspundlaughing da si mie fundalaughing plisss

| maximrobertalin explică (pentru HisoryFunnyNaruto):

Nu ca te-ai dat de gol X-(