| anonim_4396 a întrebat:

Buna,

Ieri,cand ma jucam Minecraft, calculatorul meu s-a stins ca sa isi faca update-urile (am windows 7... ) si scria ceva de genul : Update nu stiu cat la % (sau ceva de genu.) si Do not turn off your computer.

Asa ca m-am enervat si l-am stins(m-am enervat ca eram in mijlocul actiunii...).Bun,l-am deschis si mi-o scris nu stiu ce cu albastru in consola si l-am stins iar,dupa l-am aprins si o pornit normal si am ajuns la desktop,am pornit minecraft-ul si mi s-a deschis launcher-ul corect si cand dau play nu se intampla nimic(nu se deschide jocul).

Va rog ajutati-ma (l-am dezinstalat,l-am instalata iar, tot nu merge, dupa am luat alt minecraft, tot nu merge l-am dezinstalat si dupa iar l-am instalat si tot nu porneste jocu...)

Vreo idee cum l-as putea face sa mearga iar?

PS:I-am mai dat un restart dupa si i-am facut update-urile si tot nu merge.

PPSbig grinau Funda!+Vot

1 răspuns:
| Mera_Gabi_1999 a răspuns:

Probabil ai un virus sau ceva.incearca sa-ti reinstalezi windowsul