| Velic_Nicu_2000 a întrebat:

Buna Imi imi poate spune cineva cateva jocuri cu simulator de masina cum ar fi City car driving (l-am descarcat si imi merge cu lag) pentru Calculatoare slabe

Răspuns Câştigător
| AllNone a răspuns:

Depinde CAT DE SLAB ESTE PC-ul. Nici eu nu ma mandresc cu el(laptop) cumparat de 7 ani ( atunci cand a fost cumparat, se clasifica la un nivel mediu), iar mie imi ruleaza jocuri gen Euro Truck Simulator 2, https://www.youtube.com/watch?v=xlTuC18xVII un joc extrem de bun Eu il am cumparat pe Steam, dar se poate descarca de ori unde. Apropo, daca nu iti place harta cu Europa, poate ti-ar placea cu Romania Map sau moduri cu masini mici.
Un alt joc ar fi Test Drive Ultimed 2. https://www.youtube.com/watch?v=8JaJ1c2AQfEUn joc f. bine realizat, cu masini mici. Un joc cu o combinatie intre curse cu masini cu masini si condusul real.
Astea sunt jocurile pe care le joc si eu. Restul de jocuri simulatoare cu masini nu cred ca ti-ar placea ( sunt prost realizate ) Nu stiu daca te-am ajutat, dar sper ca da. Daca ai PC, incearca sa iti schimbi cateva componente, macar cateva (sunt foarte importante daca schimbi macar ceva ) Daca mai ai intrebari despre orice, iti stau la dispozitie.

| Velic_Nicu_2000 explică (pentru AllNone):

M-ai ajutat foarte mult Mersi

| AllNone a răspuns (pentru Velic_Nicu_2000):

Cu placere!