| gHioo a întrebat:

imi poate spune cineva ce imi trebuie ca sa pot intra pe net(messinger)cu wirelessul.Am wireless pe laptop si am gasit servere(sau ce sunt alea) am deschis si am avut semnal, apoi am intrat pe mozila firefox sa intru pe email si imi arata ca nu merge netu... Ce sa fac? Ce imi trebuie? ID:claudiu_lcg

Răspuns Câştigător
| RaPpErBoY_7155 a răspuns:

Instaleaza din nou modem-ul in PC downloadeaza-ti alt messenger si vezi si tu ca in unele locuri chiar nu ai semnal deloc... am umblat si eu ceva timp cu laptopul si stiu la perfectiune locurile acelea : debara, subsol, la metrou mai multe dar nu prea am timp acum sa scriu foarte multe... funda?

1 răspuns:
| gHioo explică:

Eu NU am nici un modem, ce modem imi trebuie?