| Wihaela a întrebat:

imi puteti spune servere private de metin2 care se descarca fara hamachi? si un site de unde pot descarca! fundita

Răspuns Câştigător
| ЯάdµСЦ a răspuns:

Http://metin2fun.ro/ Si pentru a descarca dai pe descarca clientul si dupa daca vrei sa te inregistrezi dai pe joaca gratis acum. A am uitat sa spun, trebuie sa astepti cateva secunde dupa ce ai dat pe descarca clientul ti-a aparut Mega Upload si astepti cateva secunde pana iti apare sub premium download regular download. Fundiţă?

3 răspunsuri:
| florynho000 a răspuns:

Http://frzmetin2ro.servegame.com/ asta e cel mai tare privat:)in doua zile am facut 99ti-l recomand cu toata caldura;)

| Dungan_Andrei_1994 a răspuns:

Metin2Crytek. Adresa este crytekmetin2.com

| NoName2564 a răspuns:

Metin 2 Gx... www.metin2gx.ro ---> asta e site'u