| Ptk_Alexandra_1999 a întrebat:

imi puteti spune si mie mai multe jocuri va rog frumos? pentru un telefon Samsung galaxy si restul calculator/laptop!

2 răspunsuri:
| HaraSHOW a răspuns:

Pentru telefon ti-as recomanda: Subway Surfers, My talcking tom, Need a hero (acesta il joc si eu si chiar mi se pare bun) etc.
Pentru PC/Laptop: nu prea am ce zice, in prezent joc Minecraft si Metin2. Cam atat.

| Ptk_Alexandra_1999 explică (pentru HaraSHOW):

In prezent, ca eu nu sunt baiat ca sa joc ` Minecraft, si Metin2. Ok? Eu spunn joc de fete nu de baieti in fine ce zici tu acoloo1 App. Talking*