| Pitian_Florinel_1982 a întrebat:

imi puteti spune un site de pe care sa pot descarca GTA San Andreas? Si va rog sa imi spuneti cum sa procedez.
Funda!

Răspuns Câştigător
| NAdrian a răspuns:

Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce,citeste o carte in realitate,ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.

| RiZeRy a răspuns (pentru NAdrian):

Da sigur! Lasa ca si tu joci jocu asta! Crezi ca eu nu stiu? Nici tu nu te-ai lasat de el asa ca nu zice!

1 răspuns: