| adeadelina9998 a întrebat:

Imi puteti spune va rog frumos cum sa o gasesc pe Bella Goth in Strangetown[Sims2]? Dau funditakiss!

2 răspunsuri:
| Alexcolev a răspuns:

Iti zi eu adelina ai sims 2 double deluxe daca nai iti cumperi scrii codu asta boolprop testingcheatsenabled true trebuie sa ti apasat pe ctrl+shift+c si iti apare o multime de chesti si dai pe more... si gasesti spawn... apesi acolo si iar iti apare o multime de chesti si scrie in coltu din dreapta add neghburg a family si dai acolosi iti apare numele toate merisa., kayllyn, si daca gasesti apesi pe bella. Nu multumesc nu vreau fundita.

| Alexcolev a răspuns:

Adelina spune-i la toti ca bella di stagetown nu este reala ci din plesantview. Sa stie lumea