| imDany a întrebat:

imi puteti zice si mie un joc aseamanator cu halo

Răspuns Câştigător
| imDany explică:

Asemanatoare cu halo nu am mai gasit acum, dar stiu MULTE shootere care sunt mult mai tari decat halo si mai buna grafica! ...de exemplu MAX PAYNE 1, 2 sau 3( cel mai tare shooter parerea mea), poti de asemenea juca SPORE:CREATURE CREATOR sau SPORE: HERO care iti creezi propria creatura si faci ce vrei cu ea( te lupti, iti construiesti case etc), hunting unlimited( un joc cu vanatoare), deer hunter 2005(tot un joc de vanatoare), shade: the wrath of angels( asta e de groaza), area51: blacksite( alt area 51 putin mai nou) si cam atat... oricum stiu multe jocuri dar daca nu iti plac nici astea o sa iti dau altelebig grin

2 răspunsuri:
| bogdan2091 a răspuns:

Area 51(care si mie imi place mult si inca il am) alien vs predator si cam atat deocamdatathinking daca mai gasesc iti spunhappy

| imDany explică (pentru bogdan2091):

Altul nu sti ca ie cam naspa area 51 sa mai cauti terog

| imDany explică (pentru imDany):

Asemanatoare cu halo nu am mai gasit acum, dar stiu MULTE shootere care sunt mult mai tari decat halo si mai buna grafica! ...de exemplu MAX PAYNE 1, 2 sau 3( cel mai tare shooter parerea mea), poti de asemenea juca SPORE:CREATURE CREATOR sau SPORE: HERO care iti creezi propria creatura si faci ce vrei cu ea( te lupti, iti construiesti case etc), hunting unlimited( un joc cu vanatoare), deer hunter 2005(tot un joc de vanatoare), shade: the wrath of angels( asta e de groaza), area51: blacksite( alt area 51 putin mai nou) si cam atat... oricum stiu multe jocuri dar daca nu iti plac nici astea o sa iti dau altelebig grin