| Taylor9999999999 a întrebat:

Imi spune cineva va rog pas cu pas, ce trebuie sa fac ca a ma conectez de pe laptop la o retea wierless ( am router acasa si functioneaza )

Pe laptop am wierless-ul activat dar nu imi apare nimica ca sa ma conecteaz la wifi...

ajutati-ma va rog

Dau funda

1 răspuns:
| Ag007 a răspuns:

Daca nu iti apare in bara de start, incearca sa cauti la search "add a wireless device to the network" si adaugi reteaua de acasa. Si normal ar trebui sa-ti apara in bara de start(in partea dreapta) o chestie(care are iconita ca semnalul de la telefon)...dai acolo si apoi pe reteaua te de acasa, introduci parola(daca ai) si se conecteaza. Sper ca ai inteles ceva din ce ti-am explicat(nu sunt experta).