| DariaOana1 a întrebat:

Imi Spuneti Si Mie Cateva Jocuri Pentru Telefon Gratis?
Thanks! happy

3 răspunsuri:
| amuitat a răspuns:

Pai daca ai un telefon mai clasic intra pe telefon pe site-ul asta dar trebuie sa am internet pe telefon : www.waptrick.com/ si dai la jocuri dar daca ai telefon mai bun care umlbi pe ecran cauta in meniu ca trebuie sa ai o aplicatie pe nume GooglePlay sau PlayNow sau ceva de genu de acolo descarci jocuri.

| DariaOana1 explică (pentru amuitat):

Pai Telefonul Meu e Android Si Am Magazin Play Dar nu stiu ce sa descarc. Eu nu am intrebat de unde pot descarca jocuri.

| amuitat a răspuns:

Pai android e super asa am si eu Huawer Ascendend y530 dai pe google play si intra pe un cont google si cauti jocuri acolo ca ai de unde alege