| ChRoM a întrebat:

imi spuneti si mie niste jocuri care le pot juca in 2 pe acelasi PC, unul cu tastatura si celalalt cu joystick, in afara de fifa, ceva cu masini, shooter, fighting etc?

4 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Www.y8.com --> da la 2 players.
www.ejocuri.ro

Jocurile pe care le cauti tu, sunt in categoria ``split-screen games``!
Uite top 9 split-screen games in romana : ->> http://www.youtube.com/watch?v=_L-KfKP0hB0

| AlexbrUneTu a răspuns:

Joaca-te brothers e cel mai tare joc in 2

| Luca_Manole_1990 a răspuns:

Brothers a tale of two sons

| Baluta_Clarisa_1992 a răspuns:

Buna stiu niste jocuri care te vor ajuta:1.inghetata,2.baiatul de foc si fata de apa, 3.Fratii wendigo, 4.Printul si printesa, 5.Fratii zapezilor, 6.Fratii tarzan etc.