| ValeCata a întrebat:

Buna, in misiunea Robing uncle Sam din gta san andreas trebuie sa ridic niste cutii cu ajutorul tastelor NUM2 si NUM8, problema este ca nu am tastele num la laptop. Cu ce taste pot ridica acele cutii in acest caz? Am incercat sa schimb comenzile dar, degeaba.

Răspuns Câştigător
| StevenMetalhead a răspuns:

Ahaha big grin. Deci nu am jocul la îndemână, dar țin minte că eu foloseam butoanele page up și page down sau insert sau delete, uită-te și la settings la controler, acolo poți schimba butoanele și pune și tu 1 ridici, iar 2 dai jos. Dar totuși ai putea încerca cu cele de mai sus. Baftă la ridicat cutiii big grin