| random1620 a întrebat:

Intai trebuie sa mentionez ca in viata mea nu mi-am instalat un joc pe calculator (sau jucat, gen fortnite). Am auzit de jocul Amoug us si nu stiu ce trebuie sa fac ca sa intru. Trebuie sa-l instalez? De unde? E si online?

4 răspunsuri:
| RazvanLegendaVie a răspuns:

Îl poți instala de pe steam, costa 3$, dacă nu-ți permiți să cumperi poți căuta pe net ( ai grijă să nu instalezi viruși ), da, jocul este online.

| random1620 explică (pentru RazvanLegendaVie):

Poti sa-mi spui ce este steam? SI unde l-as putea gasi online?

| RazvanLegendaVie a răspuns (pentru random1620):

Steam este un site de unde poți cumpăra jocuri, mai sunt și altele de exemplu G2A unde se spune că sunt preturi mai mici.