| madalynamadyy a întrebat:

Intrebarea este pentru cei care stiu foarte bine. Cum se numeste GTA San Andreas unde poti sa furi din casele oamenilor noaptea la 12. Va rog sa imi ziceti cum se numeste daca se poate site de unde sa downloadez. Funda+vot

Răspuns Câştigător
| Kalyn a răspuns:

Pai nu se numeste nicicum, jocul original iti permite chestia asta insa trebuie mai intai sa faci o misiune in care trebuie sa furi de la un comandat retras sau ceva in genul undeva pe langa faleza din primul oras si dupa aceea voi gasi in acelasi loc masina in fiecare zii, iar noaptea vei putea sa merg sa furi.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat