| Frenkk777 a întrebat:

Buna, întrebarea mea e legată de CS GO.
Știe cineva de ce nu îmi pot vinde sau cumpara vreun skin?
Îmi scrie ceva legat ca "trebuie sa ai o achiziție steam valabilă intr-o perioada de 7zile-1 an.
Trebuie sa adaug ceva bani in steam sau?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Trebuie sa ai un joc cumparat direct de pe steam (nu chei de pe alte site-uri) ca sa poti vinde si cumpara iteme. Unul mai ieftin, la 5-10 euro ar trebui sa fie ok. Daca iti iei Prime cred ca merge.

| Frenkk777 explică (pentru Wr3nch):

Nop happy, am cumparat si pubg ul si ets, GTA V, respectiv si CS GO, acum 2 luni puteam vinde fara nici o problema orice skin, aparent am vazut ca nu-i doar in CS, nici un skin in pubg nu pot vinde...

| Wr3nch a răspuns (pentru Frenkk777):

Nu ai mentionat, credeam ca ai doar CS-ul freelaughing Poate ai trade ban.

| Frenkk777 explică:

Știe cineva?