| teoaika a întrebat:

Buna iti poate spune cineva care este serial number la Assassins Creed Brotherhood?

Răspuns Câştigător
| EverthingIsPermited a răspuns:

Descarca Assassin's Creed Brotherhood skidrow crack si dupa le bagi in folderul unde ai instalat jocul.O sa ai 3 chestii pe nume ACBSP, AssassinsCreedBrotherhood si SKIDROW.ACBSP si AssassinsCreedBrotherhood le bagi in C:/ProgramFiles/Ubisoft/Assassin's Creed Brotherhood si Skidrow in C:/ProgramFiles/Ubisoft/ubisoft si dupa nu o sa iti mai ceara niciun serialhappy. Sper ca ti-am fost de folos

1 răspuns:
| vanhelsing689 a răspuns:

Si ce faci daca nai in ubisoft assassin's creed broatherhood? imi zici pllz? ID-ul meu:printulzko.