| Adiana89 a întrebat:

joc castleville pe facebook si imi place tare mult, doar ca se incarca foarte foarte greu.netu imi merge foarte bine, alte jocuri merg bine, doar acest joc merge greu.imi puteti spune, va rog, care ar fi cauza?

3 răspunsuri:
| trutu006 a răspuns:

Cauza habar n-am dar ai putea incerca sa chimbi browserul

| Clopotaru a răspuns:

Buna! Incearca sa nu ai prea multe pagini deschise sau instaleaza indosul din nou. Sper ca raspunsul meu sa te ajute!

| Adiana89 explică (pentru Clopotaru):

Chiar si dupa instalarea windowsului tot asa greu merge jocul.ms oricum de raspuns!