| Scherimuvi a întrebat:

Buna Joc San Andreas GTA si vreau sa stiu cum pot merge normal adica incet sa nu fug cum pot sa ma rostogolesc cand ma pun jos Funda

8 răspunsuri:
| Copilasu19 a răspuns:

Apesi pe V casa te lasi jos (casa te rostogolesti in part trebuie sa ai pistol si sa apesi Click dreapta) iar casa te rostogolest inainte stai pe V apesi Alt si mergi inainte!

(Daca nu iti merge inseamna ca ai setarile altfel)
! Funda!

| BmXIsMyJoß a răspuns:

Pai uite: Te pui jos si dai in stanga sau dreapta si legat de mersul incet: Incerca sa mergi pe W si sa apesi pe alt stanga... daca nu merge inseamna ca au uitat sa puna si asta cand au facut joculbig grin Dar asta s-a rezolvat in Gta 4 big grin

| megasmecher a răspuns:

Pentru a merge normal apasa pe LMBI (eu am intrat la obtiuni si am setat alta tasta ) pentru rostogolit nu mai stiu bine

| Gabriel_Alexandru_1996_OwtD a răspuns:

Daca vrei sa mergi incet tine apsat alt
si daca vrei sa te rostogolesti apasa c apoi pune tinta (tine apasat clikc dreapta) si dai stanga, dreapta funda?

| tudoririmia a răspuns:

Incearca butonul ALT... daca merge in sa-mp merge si in san andreas simplu. funda?

| valentin2000 a răspuns:

Ti apasat pe Alt si dupa aceia mergi in fata de pe w crede-ma am incercat si merge de minune

| AndyYyC00L a răspuns:

Frate..Iti spun eu.Deci ca sa mergi incet pe San Andreas apesi alt si w in acelasi timp. Si ca sa te rostogolesti apesi C si A(nu in acelasi timp)Funda? big grin

| Cristian_Vlad_Surcică_1972 a răspuns:

Poti sa mergi normal tinand apasat pe Alt