| CEl8oo a întrebat:

Joc si eu "world of tanks"
si nu stiu cum sa-mi cumpar alt tanc... dati-mi vreun tutorial ceva
am 59400 de banuti si 160 de stelute.dau funda celui care ma ajuta sa imi cumpar un tank bun

Răspuns Câştigător
| RRxASk a răspuns:

Da click pe un tanc, dai sus in dreapta "cerceteaza" si dupa evolueaza tancul, cumparati altele. Funda?

| CEl8oo explică (pentru RRxASk):

Da limba cum mi-o schimb in romana

3 răspunsuri:
| EqInOx a răspuns:

DUTE frate in SHOP!

| RRxASk a răspuns:

Ca sa setezi in romana, trebuie sa intri in pagina de inceput, unde ti se incarca patchurile, si sus pe bara ai un steag, dai click p el si selecteaza orice limba vrei