| Florin_George_1995 a întrebat:

Buna,joc top eleven pe facebook si de ceva timp nu primesc banii de pe meciuri cu toate ca stadionul e plin si inca ceva de ce mi-au scazut sucatorii ca si calitate dupa ce am terminat campionatul pe primul loc?

Răspuns Câştigător
| BountyWG a răspuns:

Salut George. Ti-a scazut o stea? Da.Pai asta este regulamentul.Eu am lv 25.De fiecare data cand treci levelul iti scade o stea la jucatori.Banii nu ii primesti deoarece poate ai intrat tu la optiuni si din greseala ai dat sa nu primesti bani. Daca iei bataie, te taxeaza.O zi frumoasa sa ai, si succes la top eleven.Pa,Pa!

| Florin_George_1995 explică (pentru BountyWG):

Ms pentru raspuns, primesc 4k pe meci, am contractele semnate, si pretul biletului 5, stadionul plin si nu primesc nimic. Daca te ajuta, am lvl 2.

| BountyWG a răspuns (pentru Florin_George_1995):

Imi dai te rog frumos funda?(raspuns castigator) nu la acest raspuns ci la cel de sus al meu. Multumesc