| LouiseGrace a întrebat:

Joc un joc dragut pe hi5 numit Honey Monstee dar am o dilema; nu stiu cum se pot trimite cadouri. Cine ma poate ajuta primeste o binemeritata fundita. happy

Răspuns Câştigător
| camelia_3069 a răspuns:

Daca vrei sa trimiti cadouri prietenilor pe hi5 trebuie sa deti monede appoi dai unde scrie magazin apoi unde scrie magazin de cadouri si apoi iti dara nulte chiar ff multe cadouri care vrei sa le trimiti apoi alegi prietenul sau prieteni si dai adaugare in cos apoi trimitere cadou
sper ca ti-am fost de ajutorlove struck