| MarcuDany a întrebat:

La metin2.ro am niste misiuni, sa adun niste plante de la diferite animale. Cand le ucid in inventar am plantele respective si imi apar si la chat cand le primesc dar cand ma uit la misiune spune ca am adunat 0 din planta respectiva.La fiecare misiune de adunat ceva asa imi apare

Răspuns Câştigător
| Theutza a răspuns:

Cand le duci inapoi la cel care ti-a dat misiunea si iti spune mai mult, inseamna ca trebuie. sa ii mai dai.Adica de ex:ai de adunat 5 flori de ceva, cand te duci inapoi apesi pe omul ala de 5 ori.prima oara ai dat o planta si iti spune,, mai mult,, ca sai dai si restul.si i le dai. funda? plz!

1 răspuns:
| JeStieKungFuDaNuStieKarate a răspuns:

Poi probabil trebuie sa le duci direct la cel care ti-a dat misiunea big grin.