| mihai347 a întrebat:

La NFS Most Wanted, la cariera nu reusesc sa trec de cursa "Rockport City", nu reusesc sa deblochez alte masini crying, si la provocari cand ma urmareste politia, masina incetineste si pierd cursa! Va rog frumos cine poate sa-mi gaseasca o solutie la problema ii dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pot nu spune ca trebuie sa intri in acele roablockuri ci ca trebuie sa te feresti de ele!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poste incetineste deoarece ai dat intr-un roablock al politiei (unele au spini) ferestete pe cat posibil de spini! sau masina ta e foarte distrusa de masinile de politie! Funda?

| mihai347 explică (pentru anonim_4396):

Da, dar la Rockport City in descriere spune : "Dodge at least 2 police roadblocks and evade the pursuit to successfully complete this chalenge". Am tradus eu cat de cat dar nu stiu cum sa fac sa termin provocarea. Ma poti ajuta si la asta? Ca daca da, iti dau funda big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai347):

Da pot nu spune ca trebuie sa intri in acele roablockuri ci ca trebuie sa te feresti de ele!

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Pai cum adica...nu apesi pe butoane? Incearca sa-ti schimbi controalele dupa cum vrei tu! Si nu intra in SpikeStripsuri..sunt cele mai mari cosmare in NFSMW!
Succes happy