| Dixuuu123 a întrebat:

La sims freeplay am lvl 11, dar am inteles ca daca vreau sa ma casatoresc trebuia sa fac o misiune la lvl 6. Cum as putea face misiunea acum?
Dau funda

1 răspuns:
| GaZa1994 a răspuns:

Cuplul care vrei sa se căsătorească, trebuie sa faca intre ei tot ce e cu roz/mov pana ajung la maxim de relatie iar apoi sa cumpere tipul un inel de căsătorie dupa ce se logodesc si daca ea accepta, atunci ai ajuns unde vroiai. Nu trebuie "sa te duci înapoi in level" ca sa te căsătorești. E imposibil oricum. Sper ca ai inteles. Bafta!